7/24 ( Gsm ) 0532 267 05 83
Anadolu Y.( Şile) 0216 573 42 32
Avrupa Y. ( Şişli ) 0212 356 11 83
Fiyat Teklifi Alın

Hakkımızda

Ulutaş nakliyat , evden eve nakliyat alanında çeyrek asırılık bir geçmişe sahip olan Ulutaş nakliye şirketi Şile Şubesi müşteri odaklı yaklaşımı ile rakiplerinden sıyrılıyor.Tüm nakliye operasyonunuzu yöneten firmamız taşınmayı dert olmaktan çıkarıyor. Bireysel nakliye operasyonlarının yanı sıra hatrı sayılır kurumsal firmaya da ofis,buro,fuar ve depo taşımacılığı konusunda 12 araçlık filosu ile kurumsal destek sağlamıştır.

Nakliye sırasında oluşabilecek zararları en aza indirebilmek adına nakliyat sigortası ve ambalajlamaya gerekli önemi veren Ulutaş Nakliyat sizi her türlü olumsuzluktan etkilenmemeye davet ediyor. Ulutaş Nakliyat 26 Senedir sektörde siz değerli müşterilerine hizmet veren kalitesi ile uzmanlığı ile marka olmuş tek resmi “Ulutaş Nakliyat” firmasıdır..

İstanbul evden eve nakliyat firmaları ve ev taşıma şirketleri arasında kurumsal ve profesyonel sigortalı nakliye fiyatları ile Ulutaş Nakliyat hizmetinizde. Eşyalarınızı 100TL’den başlayan ahşap depolama kutularınıda depolama güvenilir,hijyenik %100 sigortalı olmak üzere hizmet vermekteyiz.